Noclegi w Poznaniu dla szkół i grup zorganizowanych

Zapraszamy do Olimpii, która dzięki swojej lokalizacji stanowi świętną bazę wypadową dla wszystkich szkół i grup sportowych odwiedzających Poznań.

Zadzwoń i sprawdź ofertę: +48477715230


Noclegi w Poznaniu dla szkół i grup

Interesują Cię noclegi w Poznaniu dla szkół i grup zorganizowanych? Wszystkich nauczycieli i organizatorów wyjazdów grupowych zachęcamy do skorzystania z naszej dedykowanej oferty noclegowej w Ośrodku Olimpia w samym sercu Poznania! Doskonale zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności związanej z organizacją wycieczek dla młodzieży, dlatego stworzyliśmy miejsce, które nie tylko zapewnia komfortowe warunki pobytowe, ale także stanowi edukacyjną i bezpieczną przystań dla uczniów.
 


Pobyt dla szkół i grup zorganizowanych - Noclegi w Poznaniu

Poznań to doskonałe miejsce na wycieczkę szkolną lub wyjazd grupowy. Dlaczego? Ponieważ atrakcji nigdy tutaj nie brakuje, a ośrodek Olimpia znajduje się w samym centrum miasta - dosłownie kilka kroków od Starego Miasta! Planując program nauczyciele mają do wyboru cały wachlarz możliwości, które urozmaicą wyjazd młodzieży. Miejsca, które warto odwiedzić to m.in.: Stary Browar, Poznańskie Koziołki, Targi Poznańskie, Stadion Lecha Poznań, Most Jordana oraz Park Cytadela. Oczywiście to tylko niektóre z nich!
 


 

Noclegi w Poznaniu dla grup zorganizowanych

To jednak nie wszystko. Ośrodek Olimpia w Poznaniu to miejsce zaprojektowane z myślą o szkołach i wyjazdach młodzieżowych. Wychowawcy mają możliwość realizacji programu, korzystając z dużej sali konferencyjnej, wyposażonej w sprzęt multimedialny i nagłośnienie. Tak, aby zajęcia były angażujące i interaktywne! Sala zapewnia również piękny widok na panoramę Poznania wszystkim uczestnikom warsztatów lub prezentacji.

 

Komfortowe i bezpieczne noclegi w Poznaniu dla grup

Ośrodek Olimpia to miejsce, gdzie opiekunowie mogą czuć się pewnie, wiedząc, że ich podopieczni są w bezpiecznym otoczeniu. Po dniu pełnym aktywnego zwiedzania i zajęć uczestnicy wycieczki mogą odpocząć w przytulnych i komfortowych pokojach. Dostępne są one w różnych konfiguracjach, tak aby można je było dostosować do indywidualnych potrzeb grupy. Wygodne łóżka, czysta pościel, prywatne łazienki - wszystko, co niezbędne dla spokojnego wypoczynku.

 

 

Interesują Cię jakie pokoje w Poznaniu oferuje ośrodek Olimpia? Sprawdź TUTAJ!

Napisz do nas

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania

person
mail
call
sms

Wyślij zapytanie
 
Interesują Cię atrakcje w Poznaniu? Nasze noclegi w centrum Poznania pozwolą Ci z łatwością odkrywać piękno tego miasta. Sprawdź!
Palmiarnia poznańska
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem