• Zapraszamy do malowniczej stolicy Wielkopolski, regionu pełnego zabytków, zdobyczy architektury i niezliczonych atrakcji dla entuzjastów turystyki wielkomiejskiej.
    Olimpia Poznań
  • Wyjątkowa obsługa i atmosfera, jaką oferujemy odwiedzającym Olimpię, nie ma sobie równych. Każdego Gościa traktujemy indywidualnie i cieszy nas, że utrzymujemy z nimi długotrwałe relacje.
    Olimpia Poznań

Oferty specjalne

Pokoje Poznań

Oferty dedykowane

Restauracja
Restauracja

Restauracja Olimpia

W Olimpia Poznań znajduje się również Restauracja Olimpia, gdzie serwowane są śniadania oraz smaczne dania, głównie kuchni polskiej, włoskiej oraz amerykańskiej.
Więcej o restauracji

Sala konferencyjna

Obiekt posiada również salę konferencyjną dla  ok. 100 osób, wyposażoną w sprzęt multimedialny i nagłośnienie. Można w niej zorganizować szkolenia, konferencje, seminaria, a także uroczystości rodzinne.
Obejrzyj sale konferencyjne
Konferencje
Interesują Cię atrakcje w Poznaniu? Nasze noclegi w centrum Poznania pozwolą Ci z łatwością odkrywać piękno tego miasta. Sprawdź!
Palmiarnia poznańska
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem